1 Piętro

Orły

Nieruchomości
Rzeszów
2 Miejsce2022 2 Miejsce2021 1 Miejsce2020 3 Miejsce2019

Kamil Gawron

Ekspert ds. nieruchomości Oferty agenta
 • Angelika Mosler - 28.11.2020r

  Do biura Pierwsze Piętro zgłosiliśmy się celem pomocy w sprzedaży nieruchomości - działki. Od razu poczuliśmy się zaopiekowani. Już na drugi dzień zostały wykonane profesjonalne zdjęcia, ukazały się ogłoszenia. Nie musieliśmy się niczym przejmować, za pośrednictwem Biura sami dostawaliśmy oferty od zainteresowanych. Szybko i sprawnie przeprowadzone negocjacje. Biuro aktywnie wspierało nas celem uzyskania korzystnej ceny. Organizacja samej sprzedaży - perfekcyjna. Szybko zorganizowane dokumenty, szybko umówiony notariusz. Całość transakcji przeprowadzał Pan Kamil Gawron - pełen profesjonalizm. Polecamy!

 • luk now - 23.11.2020r

  Polecam! Transakcje prowadził Pan Kamil Gawron. Od początku dobrze przeprowadzona obsługa sprzedaży. Zrobił wycenę, zawiesił ładną reklamę na działce. Niemalże od razu otrzymał telefony. Nie musieliśmy się przejmować formalnościami, wszystko zostało sprawnie załatwione. Widać od razu doświadczenie Pana Kamila. Dziękujemy!

 • Mar Mel - 21.06.2020r

  Polecam.

 • Dominik Bednarz - 03.03.2020r

  Wszystkim polecam właśnie to biuro ze względu na profesjonalizm i pełne zaangażowanie wobec klienta. Panowie z biura zajmują się sprawą bez względu na czas i porę dnia, towarzyszą na każdym etapie sprawy. Nie wpływają za wszelką cenę na decyzję klienta, a wręcz przeciwnie służą radą i pomocą w podjęciu decyzji na korzyść klienta. Życzyłbym wszystkim biurom takiej uczciwości i zaangażowania. Z całego serca polecam!

 • Rafal prezes - 14.02.2020r

  Zakup mieszkania przebiegł sprawnie, szybko i w przyjemnej atmosferze. Serdecznie polecam !!!!

 • Zygmunt Lula - 04.02.2020r

  Wczoraj z żoną sfinalizowaliśmy transakcję sprzedaży mieszkania w Rzeszowie nie będąc mieszkańcem tego miasta. Dzięki współpracy z firmą "Pierwsze Piętro" nasz wysiłek ograniczony był wyłącznie do konsultacji, drobnych decyzji i obserwacji całej transakcji od poszukiwań nabywcy do procedury sprzedaży. Wszystkie czynności administracyjne prowadziła firma, wszystkie i tylko konieczne spotkania w urzędach i z kontrahentami organizowała firma. Nie byliśmy obciążani żadnymi sprawami związanymi ze sprzedażą mieszkania. Całość transakcji przebiegła w zaplanowanym czasie i z oczekiwanym przez nas efektem finansowym. Polecam współpracę z firmą "Pierwsze Piętro", bo personel świadczy usługę profesjonalną i w trakcie całej transakcji ma się poczucie troski o wspólny interes.Ważne jest też to, że wszystkie ustalenia i cele jaki wspólnie ustaliliśmy na pierwszym spotkaniu zostały osiągnięte a współpraca była oparta na życzliwości i sympatii. Firmie "Pierwsze Piętro" gratuluję profesjonalizmu i dziękuję za współpracę.

 • Paweł Jurkowski - 19.12.2019r

  Gorąco polecam! To co mnie przekonało w sprzedaży przez to biuro, to stały kontakt ze mną ze strony pana Kamila. Naprawdę pełen profesjonalizm. Dziękuję.

 • Agnieszka Sokołowska - 11.12.2019r

  Przesympatyczni ludzie :-) Polecamy przede wszystkim Pana Kamila - poświęcił nam naprawdę dużo czasu, mówiąc o wszystkich wadach i zaletach mieszkania bardzo uczciwie. Wszystkie te załatwienia przebiegły dość sprawnie, a przede wszystkim w bardzo miłej atmosferze. Spełniliśmy w końcu swoje marzenie o własnym mieszkaniu. Dziękujemy :-) Będziemy polecać

 • ARCZI - 02.12.2019r

  Bardzo polecam biuro nieruchomości Pierwsze Piętro. Bardzo duża skuteczność. Na 2 przyprowadzonych klientów, 2 klientów zdecydowanych było kupić mieszkanie. POLECAM!

 • Paulina Adamczyk - 27.11.2019r

  Gorąco polecam biuro Pierwsze Piętro. Pan Kamil Gawron bardzo szybko znalazł klienta na moje mieszkanie. Jego profesjonalne doradztwo i doświadczenie pomogły sprzedać moją nieruchomość drożej niż się spodziewałam. Dziękuję i życzę powodzenia, Paulina

 • Apartamenty Zachód - 10.11.2019r

  Polecamy biuro Pierwsze Piętro. Świetna współpraca. Pełen profesjonalizm.

 • Mariusz Hasiak - 18.10.2019r

  Pełen profesjonalizm. Panowie wiedzą jak dobrze zaopiekować się klientem oraz nieruchomością

 • Jan Oczkoś - 27.09.2019r

  Polecam biuro Pierwsze Piętro. Pan Kamil Gawron profesjonalnie zajął się tematem sprzedaży naszego mieszkania. Bezpiecznie przeprowadził nas przez całą transakcje, dbając każdy szczegół. Dziękuje bardzo panie Kamilu za pomoc, z pewnością będę polecał Pana swoim znajomym.

 • Zbigi Kozłowski - 16.08.2019r

  Świetne podejście - Panowie tak trzymać! Po wcześniejszych przygodach z innymi biurami nieruchomości byłem sceptycznie nastawiony jak okazało się, ze mieszkanie które znalazłem jest w ofercie biura. Nie mniej jednak zadzwoniłem i umówiłem się na obejrzenie nieruchomości. Panowie z Pierwszego Piętra podeszli do sprawy z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Szybka transakcja, wszystkie dokumenty załatwione, notariusz umówiony i już jestem właścicielem nowego mieszkania. Dziękuję i zdecydowanie polecam każdemu kto szuka mieszkania dla siebie - Biuro Pierwsze Piętro zawsze pomoże.

 • Małgorzata C - 11.08.2019r

  Panowie uśmiechnięci, mili, kulturalni i mega profesjonalni. Cała transakcja, wszystkie formalności pod pełną kontrolą Panów od samego początku do ostatniej sekundy transakcji. Współpracowałam wcześniej z kilkoma innymi biurami i szczerze mogę polecić tylko to jedno!

 • Justyna Jarosz - 06.06.2019r

  Dzięki pomocy biura Pierwsze Piętro udało mi się kupić moje pierwsze mieszkanie. Transakcja przebiegła sprawnie, szybko i w przyjaznej atmosferze. Polecam przede wszystkim za rzetelną obsługę i profesjonalne podejście.

 • Mariusz Rakowski - 21.05.2019r

  Według mnie - profesjonalizm w każdym calu. Dzięki pomocy Panów z biura Pierwsze Piętro zarówno sprzedaliśmy naszą kawalerkę i od razu kupiliśmy większe mieszkanie. Profesjonalna obsługa, świetne podejście do klienta, wszystko w jednym miejscu bez zbędnego jeżdżenia i załatwiania. Od siebie - zdecydowanie polecam i zachęcam do skorzystania z obsługi biura Pierwsze Piętro.

 • Jerzy Trojnar - 10.03.2019r

  Biuro Pierwsze Piętro to profesjonalizm w najczystszej postaci. Pan Marcin i Pan Kamil tworzą kompetentny zespół. Polecam gorąco.

 • Andzelika Rydel - 20.02.2019r

  Rewelacyjna kompleksowa obsługa. Polecam!

 • Agata Dubowska - 16.01.2019r

  Panowie to prawdziwi profesjonaliści. Świetna znajomość rynku, stały kontakt z klientem. Polecam!!!!

Marcin Jarosz

Ekspert ds. nieruchomości Oferty agenta
 • Mikołaj Zdzisłowicz - 10.02.2022r

  Świetna współpraca, gorąco polecam. Profesjonalne podejście pod kątem biznesowym :)

 • Przemysław Wadowski - 01.02.2021r

  Zdecydowanie polecam każdemu kto ma zamiar zakupić nieruchomość. Pełen profesjonalizm, bardzo dobre podejście do klienta i szeroka wiedza. Same pozytywne wrażenia ze współpracy.

 • Paweł Łuszczewski - 02.12.2020r

  Kiedy ktoś prosi mnie o polecenie agenta pośrednictwa nieruchomości, to odpowiedź może być tylko jedna: Pan Marcin Jarosz z firmy "Pierwsze Piętro". Pełen profesjonalizm, wiedza i znajomość rynku - niezmiennie polecam!

 • Mother of the Dragons - 02.12.2020r

  Rynek nieruchomości to wymagająca branża i potrafi skutecznie weryfikować - nie każdy może nazwać się ekspertem, ale w tym przypadku to określenie jak najbardziej adekwatne. Miałam przyjemność korzystać ze wsparcia Pana Marcina przed kilku laty, wiec kiedy ponownie pojawiły się potrzeby mieszkaniowe z determinacją i radością odszukałam go już "na swoim" w biurze Pierwsze Piętro. Gratuluję odniesionego, w pełni zasłużonego sukcesu i dziękuję :)

 • Maciek Żelasko - 17.11.2020r

  Polecam współpracę z biurem Pierwsze Piętro. Pan Marcin Jarosz oraz Pani Arleta pomogli mi z wszystkimi formalnościami. Na każdym etapie transakcji sprzedaży służyli pomocą oraz dobrą radą.

 • Ewa M - 12.11.2020r

  Polecam, jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Profesjonalne podejście do klienta i ogromne zaangażowanie. Wszystkie potrzebne dokumenty i formalności od początku do końca załatwił Pan Marcin Jarosz. Moim zadaniem było w zasadzie tylko przybycie do notariusza "na gotowe". Bardzo miły kontakt, wszelkie wątpliwości rozwiewane na bieżąco. Pan Marcin dostosowywał się do moich potrzeb, chociażby godzinowo, terminowo, tak by to mi było wygodnie. Wszystko to w komfortowej i przyjaznej atmosferze. Cały proces zakupu mieszkania przejrzysty i przebiegł bezstresowo. Z pełnym przekonaniem POLECAM :)

 • Julia Nasiadka - 18.10.2020r

  Jestem bardzo zadowolona z pośrednictwa nieruchomości którą reprezentowało biuro Pierwsze Piętro. Usługa bardzo kompetentna, pomocna i dotrzymująca ustalonych zasad, działająca natychmiast po otrzymaniu informacji czego poszukuje.

 • Justyna Sabak - 10.10.2020r

  Profesjonalizm na każdym etapie transakcji, totalne zaopiekowanie się klientem, świetne dopasowanie ofert do potrzeb klientów. Bardzo dobra baza danych. I co ważne: wszystko odbywa się w bardzo miłej dającej duży komfort atmosferze. Z mojego doświadczenia mogę śmiało powiedzieć ze biuro Pierwsze Piętro wyznacza nowe standardy na rynku sprzedaży nieruchomości w Rzeszowie! Gratulacje dla całego zespołu !

 • Justyna J - 07.10.2020r

  Polecam biuro, a w szczególności Pana Marcina Jarosza i Kamila Gawrona, których miałam przyjemność poznać od najlepszej strony. Bardzo profesjonalna pomoc w znalezieniu idealnego mieszkania.

 • Kamil Laskowski - 01.10.2020r

  Znakomite doradztwo i imponujące zorientowanie w rynku! Pan Marcin idealnie dopasował ofertę mieszkaniową do moich potrzeb. Życzę każdemu takiej współpracy!

 • Natalia Olko - 15.09.2020r

  Podczas zakupu mieszkania miałam przyjemność współpracować z biurem nieruchomości Pierwsze Piętro korzystając z pomocy Pana Marcina Jarosza. Niezwykły profesjonalizm, wsparcie i dbałość o klienta. Agent zajął się wszystkim od A do Z. Szybko znalazłam odpowiednią ofertę i otrzymałam dodatkowe informacje dotyczące zakupu, o których nie miałam pojęcia. Kontakt z biurem był bardzo dobry. Serdecznie polecam! :)

 • Cezary Maćkowiak - 09.09.2020r

  Super, profesjonalne podejście do klienta. Pan Marcin sprawdzil każdy aspekt nieruchomości przed transakcją. Gorąco polecam!

 • Monika Madej - 28.08.2020r

  Serdecznie polecam tą firmę a w szczególności pana Marcina, który przeprowadził nas poprzez proces kupna mieszkania. Wszystko odbyło się w miłej i profesjonalnej atmosferze. Cały proces zakupu nieruchomości był bardzo przejrzysty i zrozumiały co w szczególności jest bardzo ważne podczas zakupu pierwszego M. Cała firma jest świetnie zorganizowana a pan Marcin to właściwa osoba na właściwym miejscu.

 • Wojciech Wojciech - 21.08.2020r

  W ostatnim czasie rozglądałem się za zakupem mieszkania w Rzeszowie. Miałem kontakt z wieloma osobami z różnych biur w Rzeszowie oraz z osobami prywatnymi sprzedającymi swoje mieszkania. Powiem szczerze, że tylko w tym biurze natrafiłem na osobę, której szczerze zależało na sprzedaży mieszkania. Pan oprowadzał mnie po mieszkaniu i zarazem opowiadała o nim z takim zaangażowaniem jakby od sprzedaży tego mieszkania zależało jego życie, poważnie. Natrafiłem na osoby które całkowicie obojętnie podchodziły do sprzedaży, do kontaktu z klientem, bez żadnego zaangażowania, tak bezpłciowo. Tutaj pełen profesjonalizm. Polecam!

 • Robert Madej - 18.08.2020r

  Rzetelna firma, która bardzo profesjonalnie podchodzi do klienta. Bardzo dobry kontakt oraz punktualność. Indywidualne podejście do klienta i bardzo przyjemna współpraca z ekipą młodych ambitnych ludzi. Szczególne podziękowania należą się Marcinowi:). Serdecznie polecam.

 • Marek Drobot - 10.08.2020r

  Polecam Marcin Jarosz. Bardzo dobra i elastyczna współpraca i co najważniejsze skuteczność w działaniu.

 • Malgorzata Bak - 15.07.2020r

  Bardzo profesjonalna obsługa, wyjście na przeciw wymaganiom klientów.

 • Agnieszka Kalisz - 19.06.2020r

  Gorąco polecam Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro a szczególnie pana Marcina Jarosza
  Pełen profesjonalizm. Jeśli chcą Państwo kupić lub sprzedać nieruchomość to tylko z panem Marcinem.

 • Sylwia Wojciechowska - 27.05.2020r

  Serdecznie polecam biuro nieruchomości Pierwsze Piętro! Pełen profesjonalizm ze strony Pana Marcina na każdym etapie sprzedaży aż do podpisania umowy. Szybki czas realizacji oraz pełna pomoc w kwestii formalnej w miłej i życzliwej atmosferze. Dziękujemy!!

 • Alpinvar Prace wysokościowe - 12.03.2020r

  Przy zakupie mieszkania pomagał mi Pan Marcin, fachowe i profesjonalne podejście do tematu i klienta zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Pan Marcin wykazał się wiedzą, znajomością rynku, sprawnie i szybko znalazł idealne mieszkanie które na drugi dzień stało się już moją własnością. Szczerze i gorąco polecam to biuro !!!!

 • Betka Okoczuk - 01.03.2020r

  Co tu dużo mówić, Pan Marcin to po prostu odpowiednia osoba, na odpowiednim miejscu! Świetny profesjonalista o ludzkim i szczerym podejściu. Naprawdę umiał pomóc przy tak niesamowicie ważnych wyborach jakim jest zakup swoich 4 kątów. Bardzo empatyczny i wyrozumiały, odpowiadał na wszystkie zadane pytania, bez owijania w bawełnę i mataczenia. Co również wg mnie jest bardzo ważne, nie jest uporczywie nachalny (jak to "niektórzy" w tej branży mają w zwyczaju). Do tego wszystkiego sympatyczny i pogodny. Obym w życiu trafiała tylko na tak uczciwe osoby! Polecam w 200%!!!

 • Anna Walachowska - 25.02.2020r

  Obsługa w zakresie sprzedaży mieszkania na wysokim poziomie. Kompleksowa usługa począwszy od doradztwa dot. rynku docelowego na taką nieruchomość, przez sporządzenie niezbednych dokumentów aż po kwestie logistyczne związane z przekazaniem kluczy Kupującej. Duża dyspozycyjność i "ludzkie" podejście do klienta. Polecam!

 • Agnieszka Dragan - 21.02.2020r

  To nie takie proste dać ocenę 5 skoro całe zaangażowanie tego biura ( a zwłaszcza jak w naszym przypadku Pana Marcina) to co najmniej 6 z dużym plusem!!! Uczciwość, profesjonalizm, znajomość zarówno rynku jak i części prawnej oraz duża doza uśmiechu w każdej rozmowie tyle w skrócie można opisać.... Co więcej nigdy nie czulismy sie ponaglani (co osobiscie bardzo mnie irytuje bo takie decyzję zazwyczaj nie są proste). Pan Marcin ma w sobie dużo pokory, jest nie nachalny, ale też w każdej chwili gotowy jest stanąć na wysokości zadania!!

  Zupełnie nie nastawialismy się na zakup przez pośrednictwo ale w naszym wyborze nie mieliśmy wyjścia co na początku wydawało nam się nie fajnie, ale po spotkaniach z Panem Marcinem wcale tego nie żałujemy bo ma gość serce wielkie nawet do największych blachostek, którymi go dreczylismy podczas spotkań czy rozmów tel....WIELKA SZÓSTKA PANIE MARCINIE!!!!

  Szczerze polecam!!

 • Justyna Raczak - 16.02.2020r

  Biuro Nieruchomości na 5. Profesjonalna, kompleksowa obsługa, świetny kontakt z Klientem, a co najważniejsze indywidualne podejście do danej sprawy. Polecam!

 • Monika Monika - 11.02.2020r

  Mamy przyjemność współpracować z Panem Marcinem, podczas poszukiwań wymarzonego mieszkania :-) Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi jaka nas spotkała podczas prezentacji polecanego mieszkania. Pan M.Jarosz doskonale przeprowadził nas przez ofertę i prezentację oraz zadbał o profesjonalną pomoc prawną. Miło patrzeć na osobę, która zna się na swojej pracy. Polecamy Pana M.Jarosz, doskonałego specjalistę w dziedzinie nieruchomości !!! Bardzo dziękujemy za pomoc ;-)

 • Małgorzata Olak - 16.01.2020r

  Profesjonalna obsługa, kompetentny i miły personel w szczególności polecam Pana Marcina J.

 • Sylwia Stanek - 10.01.2020r

  Polecam biuro nieruchomości PIERWSZE PIĘTRO szczególnie Pana Marcina. Udało nam się sprzedać mieszkanie w bardzo dobrej cenie w ciągu jednego dnia poza tym Pan Marcin pomógł nam w znalezieniu naszego wymarzonego domu. Poziom usług na najwyższym poziomie. Polecam

 • Mateusz Malinga - 14.12.2019r

  Szczerze polecam. Biuro po krótkim czasie znalazło kupującego na nieruchomość. Dobry kontakt i pełna dyspozycyjność p. Marcina.

 • Mateusz Bator - 01.12.2019r

  Świetny zdecydowany klient, mieliśmy okazję współpracować. Profesjonalne podejście do wykonywanej pracy. Polecamy dla potencjalnych klientów.

 • Pawel Kwoka - 15.11.2019r

  Polecam Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro a w szczególności Pana Marcina Jarosza. To człowiek miły, kompetentny i na właściwym miejscu. Byłem bardzo zadowolony z obsługi.

 • Marzena Kuczek - 27.10.2019r

  Świetne podejście do klienta, bardzo indywidualne. Fachowe doradztwo, pomoc na każdy etapie zakupu mieszkania. Serdecznie polecam!!

 • Agnieszka Środzinska - 15.10.2019r

  Z przyjemnością mogę wyrazić bardzo pozytywną opinię o tej Agencji . Jesteśmy bardzo zadowoleni z pomocy w prowadzeniu procesu kupna mieszkania, oraz podpisania umowy , pełen profesjonalizm, zaangażowanie, dyspozycyjność - Zdecydowanie polecamy tę firmę . Pan Marcin był elastyczny i zgadzal się na umawianie w różnych porach, bardzo miła obsługa, agenci służą pomocą merytoryczną i fachową. Pomogli nam świetnie wszystko załatwić. Serdecznie polecam.

 • Bartosz Dabrowski - 18.09.2019r

  Podziękowania dla Marcina Jarosza za profesjonalną pomoc zakupie mieszkania. Bardzo pomocny od pierwszych chwil przy rozpatrywaniu opcji kredytowych aż do samego końca podczas pokonywania biurokratycznych przeszkód w urzędach.

 • Damian A - 11.09.2019r

  Profesionalne podejście do klienta, wzorowy kontakt... nie idzie przechwalić tego biura :)
  Polecam w 110%

 • Anna Chabko - 01.09.2019r

  super podejście do klienta bardzo profesjonalna obsługa, szczegółowa analiza potrzeb klienta na potrzeby (mieszkanie). Szybka reakcja na oferty pojawiające się na rynku pasujące do moich potrzeb. Bardzo przyjazna atmosfera. Pan Marcin Jarosz pomógł mi znaleźć mieszkanie moich marzeń. Szczerze polecam. Najlepsi w mieście. Profesjonalizm mało spotykany w Rzeszowie.

 • Bartłomiej Błoński - 15.08.2019r

  Zdecydowanie polecam biuro "Pierwsze Pietro"! Bardzo profesjonalne podejście do sprawy. Miła atmosfera i wysoka kultura osobista pracowników. I co najważniejsze! - w tym biurze dostaniesz to czego Ty chcesz, to co Ty sobie wymarzyłeś... dlatego, że biuro nie proponuje tego co ma do sprzedania, A pyta czego Ty potrzebujesz, czego szukasz i robi wszystko aby spełnić twoje kryteria. Osobiście kupiłem mieszkanie za Pośrednictwem P. Marcina Jarosza i nie ma cienia wątpliwości, aby polecić tego Pana!

 • Agata Czyżyk - 11.08.2019r

  Jesteśmy wraz z mężem bardzo zadowoleni z szybkiej i pomyślnej transakcji. Bardzo gorąco polecam to biuro, pośrednicy bardzo zaangażowani, profesjonalni, dyspozycyjni. Pan Marcin - właściwa osoba na właściwym miejscu! Bardzo dziękujemy i polecamy wszystkim!! :)

 • Iwona Ing-Sad - 27.07.2019r

  Z czystym sumieniem mogę polecić biuro nieruchomości 1Piętro, szczególnie zaangażowanie Pana Marcina Jarosz. Nieoceniona pomoc, zaangażowanie i profesjonalizm ! W skali od 1 do 10 daje 1000 pkt na plus !! Jeżeli chcesz sprzedać /kupić mieszkanie/dom to musisz udać się na Pierwsze Piętro

 • Michał Kotarba - 15.06.2019r

  Polecam szybka i sprawna transakcja. Duża pomoc przy formalnościach.

 • Ewa Patro - 27.05.2019r

  Szczerze polecam Pierwsze Piętro. Pełen profesjonalizm świadczonych usług. Dziękuję Panu Marcinowi za zaangażowanie, udzielenie rzetelnych informacji, fachową pomoc przy wyborze mieszkania. Bardzo dobry kontakt z biurem jest dodatkowym atutem.

 • Oniity i ty i oni - 11.04.2019r

  Obsługa bardzo profesjonalna 10/10. Pan Marcin bardzo sprawnie sprzedał nasze mieszkanie i mocno pomógł w organizacji formalności. Dodatkowo bardzo miły człowiek z którym bardzo sympatycznie się rozmawia. Generalnie jego energia i zapał bardzo się nam udzieliła. Jesteśmy mega zadowoleni i będziemy polecać wszystkim znajomym :) Dodatkowo należy podkreślić, że zdjęcia mieszkania i pozycjonowanie strony wraz z ogłoszeniem bardzo profesjonalne. W Rzeszowie Hi Level nr.1!! pozdrawiamy, Sylwester i Dominika

 • Tomasz Gawron - 15.03.2019r

  Polecam biuro Pierwsze Piętro. Widać, że panowie się angażują. Mieszkanie sprzedane w niecały tydzień. Bardzo dobry i miły kontakt.

 • Paweł Ciupak - 09.02.2019r

  Z czystym sercem mogę polecić Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro! Z żonką poszukiwaliśmy mieszkania i znalazłem namiar na Marcina z biura Pierwsze Piętro. Spotkanie przebiegło bardzo profesjonalnie. Sprawny wywiad czego potrzebujemy i w jakich rejonach będziemy się poruszać szukając naszych nowych "czterech ścian". Przy okazji profesjonalizmu poczucie humoru nas nie opuszczało co rozluźniało atmosferę :) Następnie razem z Kamilem pojeździliśmy po mieszkaniach, aby sprawdzić czy jest tak, jak deweloper wpisał to w planach, a Jakub kontaktował się gdy tylko pojawiała się nowa inwestycja, którą warto by rozważyć. Chłopaki cały czas byli z nami w kontakcie. Nie było problemu z dodzwonieniem się. Pełen profesjonalizm. Można by zadać pytania co teraz? Teraz mamy rezerwowane nasze wymarzone mieszkanko, a z chłopakami chętnie się kontaktujemy w sprawach doradztwa! Dziękujemy jeszcze raz za pomoc i powodzenia w rozwoju!

Jakub Stawicki

Starszy specjalista ds. nieruchomości Oferty agenta
 • Jolanta Lech - 31.12.2020r

  Jestem ogromnie zadowolona i usatysfakcjonowana współpracą z Biurem Nieruchomości. Pełne zaangażowanie oraz miła, spokojna atmosfera. We wszystkim pomógł mi Pan Jakub Stawicki, który wykazał się pełnym profesjonalizmem oraz wysokim zaangażowanie. Gorąco polecam!

 • Mateusz Jastrzębski - 28.09.2020r

  Miałem okazję z żoną oglądać mieszkania z rynku pierwotnego jak i wtórnego z Panem Jakubem Stawickim. Polecam współpracę z tym pośrednikiem, bardzo fachowy, konkretny, zwracał uwagę na istotne kwestie, nie było zwykłej sprzedażówki.

  Polecam serdecznie!

 • Przemek Hubert - 05.03.2020r

  Sprzedawałem mieszkanie wyłącznie za pośrednictwem biura Pierwsze Piętro i moją sprzedażą zajmował się Pan Jakub Stawicki, który wykazał się pełnym profesjonalizmem i opanowaniem w trakcie trudnych i długich negocjacji. Mimo ogromnej konkurencji i rosnących cen sprzedał w bardzo dobrej kwocie i co najważniejsze zajął się wszystkim osobiście więc ja miałem jedynie pojawić się u notariusza.
  Polecam serdecznie!

 • Ewa Wnuk - 02.03.2020r

  Kupowałam mieszkanie za pośrednictwem tego biua. Poszło sprawnie, panowie zadbali o wszystkie detale, tak aby zakup jak i przekazanie mieszkania poszło bez poślizgu i dodatkowego zachodu. Polecam!

 • Jacek Sztaba - 15.12.2019r

  Trzy domy sprzedane w 2 tygodnie. Warto było podjąć decyzję o współpracy z tym biurem. Polecam!

 • Kaja Szulc - 27.10.2019r

  Mili, pracowici i profesjonalni ludzie. Bardzo polecam współpracę.

 • Murphy - 09.09.2019r

  Szczerze polecam biuro nieruchomości Pierwsze Piętro ! Profesjonalizm 100%. Po przygodach z innymi biurami,które robiły tylko problemy i przeciągały wszystko w czasie, z czystym sercem polecam biuro oraz Pana Jakuba,który bardzo angażuje się przy zakupie nieruchomości. Służy pomocą oraz doświadczeniem w swoim fachu.Wszystkie formalności załatwione szybko i sprawnie co przekłada się na jakość usług. Podejście do klienta oraz stały kontakt zapewniają komfort na najwyższym poziomie !! Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i cieszę się,że trafiłem do biura Pierwsze Piętro, dlatego polecam każdemu !

 • Małgorzata Moskwa - 27.08.2019r

  Niedawno kupiłam mieszkanie. Transakcja przebiegła pomyślnie, szybko i sprawnie. Moim opiekunem był Pan Jakub, który na każdym etapie kupna służył pomocą i wykazał duże zaangażowanie. Polecam

 • Anna - 16.08.2019r

  Niedawno sprzedałam mieszkanie. Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Moim opiekunem był Pan Jakub, który wykazał duże zaangażowanie i chęć pomocy. Polecam

 • Maciej Sur - 27.04.2019r

  Bardzo profesjonalne podejście. Mieliśmy okazję z żoną kupić mieszkanie za pośrednictwem biura nieruchomości Pierwsze Piętro. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie i bezproblemowo.
  Panowie zadbali o każdy szczegół transakcji więc nie musieliśmy się niczym martwić.

Krystian Kowal

Starszy specjalista ds. nieruchomości Oferty agenta
 • Kamila Kasiurak - 14.02.2021r

  Bardzo pracowity i zaangażowany w poszukiwaniu mieszkania. Bardzo często otrzymywałam od Pana Krystiana linki z ofertami które dopiero co się pojawiły więc nie traciłam swojego wolnego na przeglądanie ofert. Nastawiony na pomoc nie tylko w przeprowadzeniu transakcji ale przede wszystkim na pomoc w znalezieniu wymarzonego przeze mnie mieszkania. Gorąco polecam Pana Krystiana jako agenta nieruchomości.

 • Tomasz M. - 27.11.2020r

  Zdecydowanie polecam współpracę z tym biurem nieruchomości, a szczególnie z Panem Krystianem Kowalem, który prowadził naszą transakcję. Pan Krystian wykazał się profesjonalizmem na każdym etapie, od momentu przedstawienia oferty do finalizacji zakupu, dopilnował wszelkich formalności i konkretnie odpowiadał na wszystkie pytania. Dzięki Panu Krystianowi transakcja, przebiegła szybko, sprawnie i bezproblemowo. Jeszcze raz polecam.

 • Angelika Kowalska - 25.11.2020r

  Polecam szczerze biuro a w szczególności Pana Krystiana Kowal. Sprzedaż przebiegła szybko i sprawnie zwłaszcza w obecnym trudnym czasie.

 • Agnieszka Szura-Sowa - 18.11.2020r

  Bardzo jesteśmy zadowoleni z usług Pana Krystiana Kowala z biura nieruchomości Pierwsze Piętro w Rzeszowie. Pan Krystian jest bardzo zaangażowany w wykonywaną pracę i pomocny dla klienta. Pełen profesjonalizm. Polecamy.

 • Aneta Patronik - 14.11.2020r

  Profesjonalizm w najlepszym wydaniu. Kompleksowa pomoc od przedstawienia oferty do finalizacji zakupu. Pan Krystian wykazał się wiedzą, pomocą i fachowością.
  Polecamy.

 • Beata Cynk - 05.11.2020r

  Polecam biuro nieruchomości "1 piętro", a szczególnie Pana Krystiana Kowala, który pilotował sprzedaż mojego mieszkania, w bardzo profesjonalny sposób. Ja jako strona sprzedająca mogę zapewnić o dużym zaangażowaniu tego Pośrednika. Pomimo obecnej sytuacji gospodarczej i epidemiologicznej jako jeden wykazał się największą skutecznością przyprowadzając płynnie potencjalnych nabywców.

 • Katarzyna Mazelewska - 15.10.2020r

  Decyzja o zakupie mieszkania była dla mnie jedną z poważniejszych decyzji, którą podjęłam. Równocześnie jest to proces, który ze względów formalnych potrafi dość długo rozciągnąć się w czasie przez co jest sytuacją dość stresującą, przez którą Pan Krystian Kowal przeprowadził mnie bezbłędnie. Jego podejście do klienta to czysty profesjonalizm, na każdym etapie transakcji mogłam na niego liczyć. W sposób precyzyjny wyjaśniał wszelkie wątpliwości, z ogromną dozą cierpliwości odpowiadał na szereg moich licznych pytań. Szalenie istotne jest podejście do klienta, które w przypadku Pana Krystiana jest wyjątkowe. Serdecznie polecam!

 • Luk B - 28.09.2020r

  Miałem okazję i przyjemność współpracować z biurem pierwsze pietro a dokladnie z Panem KRYSTIANEM KOWALEM, mogę z 100%pewnością potwierdzić wcześniejsze pozytywne opinie na Jego temat , pełny profesjonalizm począwszy od zdjęć mojego mieszkania jak i w trakcie prowadzenia oględzin z klientami.....

 • Agnieszka Dłuska - 25.09.2020r

  Gorąco polecam to Biuro Nieruchomości a w szczególności Pana Krystiana!!! Profesjonalna, kompleksowa obsługa, świetny kontakt z Klientem, a co najważniejsze indywidualne podejście do danej sprawy. Polecam!

 • Piotr Dutka - 19.09.2020r

  Polecam firmę Pierwsze Piętro a w szczególności Pana Krystiana Kowala. Pierwotnie byłem ogólnie uprzedzony do współpracy z agencjami nieruchomości. Pan Krystian był pierwszym agentem (spośród kilkunastu lub kilkudziesięciu z którymi się spotkałem po setkach telefonów), który mnie przekonał. Zrobił to dzięki brakowi nachalności, uprzejmości, wyczuciu oraz profesjonalizmowi. Jak się później okazało, była to słuszna decyzja. Pan Krystian sprzedał moje mieszkanie. Cała transakcja przebiegła dobrze, na każdym etapie była pełna pomoc ze strony Pana Krystiana. Czułem się komfortowo w tej transakcji. W drugiej części transakcji (etap podpisywania umów z kupującym) zauważyłem również, że biuro w należyty sposób również reprezentuje interes kupującej. Tzn umowy i zasady są skonstruowane w taki sposób, aby zabezpieczać interesy zarówno sprzedającego jak i kupującego i odzwierciedlała też to rzeczywistość. Ogólnie bardzo polecam to Biuro i Pana Krystiana w szczególności. Dziękuję za współpracę!!!

 • Bernadetta Duś - 14.09.2020r

  Polecam współpracę z panem Krystianem Kowalem !!

 • Ewa Kornak - 09.09.2020r

  Bardzo dziękuję za współpracę , przykro mi , że nie doszło do finału właśnie z Państwa biurem .
  Szczególnie polecam prowadzącego naszą sprzedaż Pana Krystiana Kowala. Zamieszczone przez Niego ogłoszenie od razu przyciągało uwagę i zainteresowanie. Do swojej pracy podchodzi mega profesjonalnie i uprzejmie. Pozdrawiam.

 • Mateusz Jarkowski - 18.08.2020r

  Polecam Biuro Nieruchomosci I piętro. Bardzo otwarci i konkretni pracownicy. Pan Krystian Kowal i jego szefowie naprawdę świetni fachowcy!!! Według mnie elita na rynku nieruchomosci w Rzeszowie i nie tylko!!!

 • Dawid Czyż - 06.07.2020r

  Wzorowa obsługa klienta, wszystko szybko i sprawnie, mieszkanie sprzedane w dwa tygodnie , szczególne podziękowania dla Pana Krystiana Kowala za fachową obsługę oferty. Pozdrawiam

 • Beata Cz - 05.07.2020r

  Polecam Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro. W szczególności dziękuję panu Krystianowi Kowalowi za solidność i profesjonalizm. Przeprowadził nas przez zakup mieszkania " za rączkę" dopilnował wszelkich dokumentów i formalności związanych z zakupem mieszkania (sprawdzenie pod względem prawnym i ekonomicznym kupowanego przez nas mieszkania). Nas praktycznie nic nie interesowało, każde spotkanie było umawiane i potwierdzane przez pana Krystiana. Nasze spotkania ze sprzedającym i notariuszem były umawiane i koordynowane przez niego. Również przekazanie mieszkania z odczytami liczników, protokołami, kluczami to pełna perfekcja. Sprawy w Spółdzielni Mieszkaniowej również były koordynowane przez pana Krystiana. Obsługa przez biuro nieruchomości Pierwsze Piętro i przez pana Krystiana warta jest tej ceny. Jesteśmy bardzo zadowoleni z ich usług.

 • Beata Pukło - 01.07.2020r

  Polecam! Profesjonalna obsługa, szybka sprzedaż!

 • Ula Żołna - 28.06.2020r

  Serdecznie polecam współpracę z Panem Krystianem Kowalem z biura pierwsze piętro. Z mojego doświadczenia jest to bardzo profesjonalna obsługa na każdym etapie do ostatecznego podpisania umowy. Bardzo dobra komunikacja, pełen profesjonalizm, oraz dyspozycyjność . Serdecznie polecam.

 • Dorota Dziadosz - 15.06.2020r

  Bardzo dziękuję za pomoc przy zakupie mieszkania zespół agencji nieruchomosci1 piętro służył fachową i profesjonalną obsługą moje podziękowania należą się p Krystianowi Kowal za to że zawsze udzielał mi zetelnych odp na moje pytania dziękuję także p Marcinowi oraz składam podziękowanie szefowi tej agencji i o docenienia pracy tak dobranego zespolu.

 • Karolina Melsztyńska - 02.06.2020r

  Polecam serdecznie biuro, szczególnie Pana Krystiana. Bardzo duże zaangażowanie z jego strony. Polecam wszystkim kupującym i sprzedającym. Pełen profesjonalizm!

Iwona Lorenc

Starszy specjalista ds. gruntów Oferty agenta
 • Marcin Kędzior - 8.04.2021

  Szczerze polecam współpracę z biurem nieruchomości Pierwsze Piętro - pełen profesjonalizm. Sprzedaż działki przebiegła bezproblemowo. Podziękowania dla Pani Iwony. Pozdrawiam

Strona WWW używa plików cookie

Przejrzystość jest dla nas ważna! Poniżej wyjaśniamy, w jaki sposób i dlaczego wykorzystujemy Twoje dane osobowe. Pamiętaj, że masz pełną kontrolę nad ich konfiguracją - możesz dopasować ją do swoich potrzeb i preferencji.