1 Piętro

Orły

Nieruchomości
Rzeszów
2 Miejsce2022 2 Miejsce2021 1 Miejsce2020 3 Miejsce2019

Kariera

Pracuj z najlepszymi

Zostań agentem biura nieruchomości Pierwsze Piętro

Praca z ludźmi

Oferujemy Pracę w młodym, zgranym i zorganizowanym zespole, który tworzy grono najlepszych specjalistów z branży nieruchomości w Rzeszowie

Elastyczny grafik

Masz dość pracy zamkniętej w sztywnych ramach czasowych? Pragniesz sam decydować i planować spotkania w swoim grafiku? Nauczymy Cię jak dobrze zorganizować swój kalendarz byś prócz pracy znalazł czas na życie prywatne.

Najwyższa jakość usług

Nasza firma oferuje klientom biura usługę na najwyższym poziomie. Każdego klienta traktujemy w sposób indywidualny dobierając do niego odpowiednią strategie zarówno w kwestii zakupu jak i sprzedaży.

Wyposażenie

Każdy z naszych agentów otrzymuje kompleksowe wyposażenie, które jest niezbędne w pracy agenta nieruchomości.

Pakiet szkoleń

Stawiamy na rozwój! Dlatego w tej kwestii każdy agent ma zapewniony szereg szkoleń mający na celu pogłębienie jego wiedzy w zakresie obrotu nieruchomościami i polepszenie jego warsztatu związanego ze sprzedażą i profesjonalną obsługą klienta.

Godne wynagrodzenie

Sky is the limit! W naszej pracy nie ma ograniczeń w kwestiach finansowych. To od Ciebie zależy ile czasu poświęcisz i jak wysokie będzie Twoje wynagrodzenie.

Aplikuj - dołącz do naszego zespołu

Poszukujemy osób ambitnych, odważnych, uwielbiających wyzwania. Osób, które wyznaczają sobie cele, a po ich zrealizowaniu stawiają sobie coraz wyżej poprzeczkę. Gwarantujemy doskonałe przygotowanie merytoryczne, liczne szkolenia i rozwój osobisty. Jeżeli uważasz, że jesteś właśnie tą osobą, której szukamy wyślij CV bo może się okazać, że nasze biuro jest miejscem idealnym dla Ciebie.

Strona WWW używa plików cookie

Przejrzystość jest dla nas ważna! Poniżej wyjaśniamy, w jaki sposób i dlaczego wykorzystujemy Twoje dane osobowe. Pamiętaj, że masz pełną kontrolę nad ich konfiguracją - możesz dopasować ją do swoich potrzeb i preferencji.