1 Piętro

Widokowe Tarasy

O inwestycji

Najnowsza inwestycja realizowana w Rzeszowie przy ul. Pańskiej na osiedlu Projektant.  Inwestycja składać się będzie z 5 budynków dwulokalowych o powierzchni od 68 do 79 m2, idealnie przystosowanych dla rodzin szukających ciszy i spokoju.

Galeria

Lokalizacja

 • Dobra lokalizacja
 • Duży taras
 • Miejsce parkingowe
 • Niska zabudowa
 • Nowoczesna architektura
 • Tereny zielone

Standard wykonania

 • Konstrukcja budynku + instalacje:    

Fundamenty: ławy żelbetowe, ściany z pustaków betonowych zalewowych, ściany konstrukcyjne i działowe wykonane z pustaków ceramicznych, stropy tradycyjne lane żelbetowe, kominy wentylacyjne, spalinowe systemowe, schody wylewane żelbetowe surowe, instalacja C.O. doprowadzona do budynku, instalacja elektryczna doprowadzona do budynku, instalacja wodno-kanalizacyjna doprowadzona do budynku, instalacja gazowa doprowadzona do budynku, więźba dachowa drewniana impregnowana.

 • Wykończenie zewnętrzne budynku:

Okna PCV trzy szybowe, profil sześciokomorowy, kolor grafit / biały, drzwi zewnętrzne wejściowe stalowe antywłamaniowe, z przeszkleniami, kolor grafit / biały, szklane zadaszenie wejścia, tynki zewnętrzne silikatowe, kolorystyka oraz wzór wg projektu, docieplenie ścian styropian gr. 15cm, tarasy na gruncie wykończone kostką betonową, balkony wykończone płytkami, balustrady balkonowe z metaloplastyki w kolorze grafitowym, wypełnienia szklane, pokrycie dachowe blacha na rąbek stojący, kolor grafit, pełne orynnowanie.

 • Stan deweloperski: Wykończenie wewnętrzne mieszkań:

Tynki wewnętrzne gipsowe na ścianach i sufitach, wylewki betonowe wykonane pod przyszłe okładziny, rozprowadzenie instalacja CO, piec gazowy jednofunkcyjny, podłączenie pieca do komina spalinowego, montaż ogrzewania podłogowe na całości mieszkania, montaż grzejników drabinkowych w łazienkach, rozprowadzenie instalacji wodno-kanalizacyjnej po mieszkaniu, rozprowadzenie instalacji elektrycznej po mieszkaniu, rozprowadzenie instalacji gazowej – piec gazowy, kuchenka gazowa, drzwi wejściowe do mieszkań stalowe antywłamaniowe​, Indywidualne opomiarowanie mieszkań na klatce schodowej, instalacja domofonowa, schody na klatce w części wspólnej obłożone płytkami, balustrada z metaloplastyki w kolorze grafitowym, klatka schodowa w części wspólnej: ściany pomalowane na kolor biały, zamontowane oświetlenie, biały montaż

 • Zagospodarowanie terenu:

Teren wyrównany, trawniki oraz nasadzenia w częściach wspólnych ogrodzenie zewnętrzne terenu osiedla – panelowe stalowe prefabrykowane na słupkach stalowych z podmurówką betonową prefabrykowaną, utwardzenie: droga, chodniki, miejsca postojowe z kostki betonowe, oświetlenie zewnętrzne na budynku, oraz terenu.

Dostępność

Nr Piętro Pokoi Powierzchnia Cena / m2 Cena Status Rzut
2 2 4 79.60 m2 6 551 .26 zł 521 480 zł Wolne Zobacz
3 1 4 66.80 m2 7 065 .87 zł 472 000 zł Wolne Zobacz
4 2 4 76.20 m2 6 362 .47 zł 484 820 zł Wolne Zobacz
5 1 4 66.80 m2 7 065 .87 zł 472 000 zł Wolne Zobacz
6 2 4 76.20 m2 6 362 .47 zł 484 820 zł Wolne Zobacz
8 2 4 76.20 m2 6 362 .47 zł 484 820 zł Wolne Zobacz
10 2 4 77.80 m2 6 557 .07 zł 510 140 zł Wolne Zobacz

Kontakt z agentem

Zdjęcie agenta

Jakub Stawicki

Starszy specjalista ds. nieruchomości Oferty agenta
 • Jolanta Lech - 31.12.2020r

  Jestem ogromnie zadowolona i usatysfakcjonowana współpracą z Biurem Nieruchomości. Pełne zaangażowanie oraz miła, spokojna atmosfera. We wszystkim pomógł mi Pan Jakub Stawicki, który wykazał się pełnym profesjonalizmem oraz wysokim zaangażowanie. Gorąco polecam!

 • Mateusz Jastrzębski - 28.09.2020r

  Miałem okazję z żoną oglądać mieszkania z rynku pierwotnego jak i wtórnego z Panem Jakubem Stawickim. Polecam współpracę z tym pośrednikiem, bardzo fachowy, konkretny, zwracał uwagę na istotne kwestie, nie było zwykłej sprzedażówki.

  Polecam serdecznie!

 • Przemek Hubert - 05.03.2020r

  Sprzedawałem mieszkanie wyłącznie za pośrednictwem biura Pierwsze Piętro i moją sprzedażą zajmował się Pan Jakub Stawicki, który wykazał się pełnym profesjonalizmem i opanowaniem w trakcie trudnych i długich negocjacji. Mimo ogromnej konkurencji i rosnących cen sprzedał w bardzo dobrej kwocie i co najważniejsze zajął się wszystkim osobiście więc ja miałem jedynie pojawić się u notariusza.
  Polecam serdecznie!

 • Ewa Wnuk - 02.03.2020r

  Kupowałam mieszkanie za pośrednictwem tego biua. Poszło sprawnie, panowie zadbali o wszystkie detale, tak aby zakup jak i przekazanie mieszkania poszło bez poślizgu i dodatkowego zachodu. Polecam!

 • Jacek Sztaba - 15.12.2019r

  Trzy domy sprzedane w 2 tygodnie. Warto było podjąć decyzję o współpracy z tym biurem. Polecam!

 • Kaja Szulc - 27.10.2019r

  Mili, pracowici i profesjonalni ludzie. Bardzo polecam współpracę.

 • Murphy - 09.09.2019r

  Szczerze polecam biuro nieruchomości Pierwsze Piętro ! Profesjonalizm 100%. Po przygodach z innymi biurami,które robiły tylko problemy i przeciągały wszystko w czasie, z czystym sercem polecam biuro oraz Pana Jakuba,który bardzo angażuje się przy zakupie nieruchomości. Służy pomocą oraz doświadczeniem w swoim fachu.Wszystkie formalności załatwione szybko i sprawnie co przekłada się na jakość usług. Podejście do klienta oraz stały kontakt zapewniają komfort na najwyższym poziomie !! Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i cieszę się,że trafiłem do biura Pierwsze Piętro, dlatego polecam każdemu !

 • Małgorzata Moskwa - 27.08.2019r

  Niedawno kupiłam mieszkanie. Transakcja przebiegła pomyślnie, szybko i sprawnie. Moim opiekunem był Pan Jakub, który na każdym etapie kupna służył pomocą i wykazał duże zaangażowanie. Polecam

 • Anna - 16.08.2019r

  Niedawno sprzedałam mieszkanie. Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Moim opiekunem był Pan Jakub, który wykazał duże zaangażowanie i chęć pomocy. Polecam

 • Maciej Sur - 27.04.2019r

  Bardzo profesjonalne podejście. Mieliśmy okazję z żoną kupić mieszkanie za pośrednictwem biura nieruchomości Pierwsze Piętro. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie i bezproblemowo.
  Panowie zadbali o każdy szczegół transakcji więc nie musieliśmy się niczym martwić.